Anglijoje – „Tottenham“ ir „Manchester United“ klubų pergalės

Antrąją Kalėdų dieną Anglijoje klubai stojo į 19-ojo turo kovas. Jame užtikrintą pergalę šventė „Manchester United“ klubas, kuris namuose 4:1 (2:1) nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.

Londono klubas džiaugėsi pergale.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 26, 2019, 9:59 PM, atnaujinta Dec 26, 2019, 10:01 PM

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, bet tuomet „Manchester United“ pelnė keturis įvarčius be atsako.

Kitose rungtynėse pergalė namuose iškovojo ir Jose Mourinho treniruojamas Londono „Tottenham“ klubas, kuris 2:1 (0:1) įveikė „Brighton & Hove Albion“.

Svečiai ilgą laiką pirmavo, o „Tottenham“ pergalingus įvarčius pelnė antrajame kėlinyje. Pradžioje 53-ąją minutę rezultatą išlygino Harry Kane'as, o vėliau 72-ąją pergalingą įvartį pelnė Dele Alli.