Du G. Jesuso įvarčiai padėjo „Manchester City“ klubui išlikti peštynėse dėl antrosios vietos

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos dar trejos 21-ojo turo rungtynės, o pagrindiniu akcentu tapo „Manchester City“ ekipos pergalė namie 2:1 (0:0) prieš Liverpulio „Everton“. Tai buvo pirmoji Carlo Ancelotti nesėkmė naujojoje komandoje po dviejų iš eilės pergalių.

Gabrielis Jesusas pelnė du įvarčius<br> Reuters/Scanpix.com  nuotr.

Jan 1, 2020, 10:24 PM, atnaujinta Jan 1, 2020, 11:14 PM

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o visi svarbiausi įvykiai klostėsi antroje mačo dalyje. Pagrindiniu akistatos veikėju tapo Gabrielis Jesusas, kuris per septynias minutes pelnė du įvarčius. 51-ąją minutę jis įmušė puikų įvartį į viršutinį vartų kampą po Ilkay Gundogano perdavimo.

Vos po septynių minučių puolėjas sulaukė dar vieno perdavimo ir neklysdamas smūgiavo jau į apatinį vartų kampą ir padidino skirtumą iki 2:0. 71-ąją minutę „Everton“ sušvelnino rezultatą – pasižymėjo Richarlisonas. Daugiau įvarčių nebuvo.

Ši Pepe Guardiolos ekipos pergalė padėjo „Manchester City“ priartėti prie antroje vietoje esančio „Leicester City“ – klubus skiria vos vienas taškas.

Kitose rungtynėse prie „West Ham“ vairo grįžęs Davidas Moyesas startavo įspūdinga pergale: klubas namuose 4:0 (3:0) sutriuškino „Bournemouth“ vienuolikę.

„West Ham“ jau po pirmojo kėlinio turėjo trijų įvarčių persvarą – du kartus tiksliai smūgiavo Markas Noble'as, o dar vieną įvartį pridėjo Sebastianas Halleris. Galutinį tašką 66-ąją minutę padėjo Felipe Andersonas.

Markas Noble'as tapo Anglijos čempionato rekordininku: jis jau 14 metų pirmenybėse pelno bent po vieną įvartį.

Likusi dvikova tarp „Norwich“ ir „Crystal Palace“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Noridžo ekipa ilgą laiką pirmavo po 4-ąją minutę pelnyto Toddo Cantwello įvarčio, bet Connoras Wickhamas vėlyvu įvarčiu 87-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti savo komandai tašką.