Italijoje – C. Ronaldo įvarčių fiesta ir triuškinama „Juventus“ pergalė

Cristiano Ronaldo pelnė tris įvarčius, o jo atstovaujama Turino „Juventus“ komanda šventė triuškinamą pergalę „Serie A“ čempionate. „Juventus“ savo namų aikštėje 4:0 (0:0) sutriuškino „Cagliari“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo pelnė tris įvarčius.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2020-01-06 17:53, atnaujinta 2020-01-06 20:15

Nors inicaityva priklausė „Juventus“ futbolininkams ir jie daugiau atakavo nuo rungtynių pradžios, tačiau žiūrovai pirmajame kėlinyje įvarčių neišvydo.

Tačiau antrajame kėlinyje prabilo C.Ronaldo. Portugalas pasižymėjo 49-ąją ir 67-ąją minutėmis. Rungtynių pabaigoje varžovų triuškinimą pratęsė Gonzalo Higuainas, o vos po minutės trečiąjį savo įvartį pelnė ir C.Ronaldo.