Ispanijos supertaurės pusfinalyje – fantastiškas T. Krooso įvartis nuo kampinio gairelės

Saudo Arabijoje trečiadienį Ispanijos futbolo klubai sužaidė pirmąjį Supertaurės pusfinalį, kuriame Madrido „Real“ klubas 3:1 (2:0) įveikė Valensijos „Valencią“.

T.Kroosas pasižymėjo nuostabiu įvarčiu.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jan 8, 2020, 11:31 PM, atnaujinta Jan 8, 2020, 11:32 PM

Pirmasis rungtynių įvartis krito 15-ąją minutę, kai „Real“ žaidėjas Toni Kroosas nuostabiu smūgiu nuo kampinio gairelės meistriškai pelnė pirmąjį įvartį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo ir Isco (39 min.), o skirtumą dar labiau padidino tikslus Luka Modričiaus smūgis antrojo kėlinio viduryje (65 min.).

Tiesa, „Valencia“ žaidėjai per pridėtą laiką dar sugebėjo sušvelninti rezultatą, kuomet 11 m baudinį realizavo Danielis Parejo (90+2 min.).

Antrasis pusfinalis, kuriame susikaus „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“, vyks ketvirtadienį.