„Borussia“ pralaiminėjo 1:3, bet kai išleido į aikštę norvegą E. Haalandą, viskas apvertė aukštyn kojomis

Vokietijos futbolo čempionate Dortmundo „Borussia“ klube debiutavęs norvegas Erlingas Brautas Haalandas parodė įspūdingą sportinę formą. Jis pelnė tris įvarčius ir padėjo „Borussia“ ekipai 5:3 (0:2) nugalėti „Augsburg“.

Erlingas Brautas Haalandas  <br> AP/Scanpix.com nuotr.

Jan 18, 2020, 9:11 PM, atnaujinta Jan 18, 2020, 9:12 PM

Namuose žaidę „Augsburg“ pirmieji išsiveržė į priekį ir sužaidus 55 minutes pirmavo net 3:1. Tuomet Dortmundo treneris į aikštę metė Norvegijos futbolininką.

Ir „Borussia“ nuo antrojo kėlinio 59-ąją minutės įjungė papildomą pavarą ir per 20 minučių įmušė net 4 įvarčius – tris iš jų pelnė norvegas. Erlingas Brautas Haalandas mušė 59-ąją, 70-ąją ir 79-ąją minutėmis.

Dar po vieną įvartį pelnė Jadonas Sancho bei Julianas Brandtas. Tai buvo pirmosios „Borussia“ rungtynės po žiemos pertraukos. Pergalė jose leido jiems pakilti į ketvirtą turnyro lentelės vietą.