Milano klubų derbis Italijoje baigėsi „Inter“ pergale ir šuoliu į pirmąją vietą

Italijos futbolo „Serie A“ lygos čempionate sekmadienį vyko principinis dviejų Milano klubų derbis. „Inter“ ekipa (54 taškai) savo aikštėje jėgas išbandė su „AC Milan“ komanda (32 tšk.) ir įveikė amžinus priešus rezultatu 4:2 (0:2).

Milano klubų derbis būna nenuspėjamas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 9, 2020, 11:48 PM, atnaujinta Feb 9, 2020, 11:49 PM

„AC Milan“ ekipa pirmavo 2:0 po pirmojo kėlinio, kai pasižymėjo Ante Rebičius (40-ąją min.) ir Zlatanas Ibrahimovičius (45+2 min.).

Inter į tai antrajame kėlinyje atsakė keturiais įvarčiais, kuriuos pelnė Marcelo Brozovičius (51-ąją min.), Matias Vecino (53-iąją min.), Stefanas de Vrij (70-ąją min.) ir Romelu Lukaku (90+3 min.).

„Inter“ turnyro lentelėje aplenkė ir iš pirmosios vietos išstūmė Turino klubą „Juventus“ geresnio įvarčių santykio dėka.

Rezultatai:

„Inter“ – „AC Milan“ 4:2. Marcelo Brozovič (51), Matias Vecino (53), Stefan de Vrij (70), Romelu Lukaku (90+3)/Ante Rebič (40), Zlatan Ibrahimovič (45+2).

Feraros „Spal“ – „Sassuolo“ 1:2. Kevin Bonifazi (24)/Francesco Caputo (65, – iš 11 metrų baudinio), Jeremie Boga (90).

„Brescia“ – „Udinese“ 1:1. Dimitri Bisoli (81)/Rodrigo De Paul (90+3).

„Genoa“ – „Cagliari“ 1:0. Goran Pandev (43).

„Napoli“ – „Lecce“ 2:3. Arkadiusz Milik (48), Jose Callejon (90)/Gianluca Lapadula (29, 61), Marco Mancosu (82).

„Parma“ – Romos „Lazio“ 0:1. Felipe Caicedo (41).