„Atalanta“ namuose netikėtai sutriuškino „Valencia“ futbolininkus

[[ge:lrytas:lrytas:13709918]]

Twitter nuotr.

2020-02-19 21:45, atnaujinta 2020-02-19 23:53

Bergamo „Atalanta“ (Italija) trečiadienį namuose užkūrė tikrą pirtį svečiams iš Ispanijos.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje italai net 4:1 (2:0) sutriuškino „Valencia“ futbolininkus ir įgijo svarų pranašumą prieš antrąjį tarpusavio mačą.

Pirmojo kėlinio metu žaidimą kontroliavo šeimininkai. Italai pasižymėjo jau 16-ąją rungtynių minutę, kai tikslų smūgį atliko Hansas Hateboeras. Pirmojo kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį „Atalanta“ komandai pelnė Josipas Iličičius (42 min.).

Antrojo kėlinio metu „Atalanta“ vos per šešias minutes (57 ir 63 min.) įmušė dar du įvarčius, tad rungtynių rezultatas tapo triuškinamas – 4:0.

Įvarčiais pasižymėjo Remo Freuleris ir H.Hateboeris.

Tiesa, 66 min. „Valencia“ žaidėjas Denis Cheryshev sugebėjo sušvelninti rezultatą – 1:4.

Atskomasis mačas vyks kovo 10 d. Ispanijoje.