J. Mourinho vaizdžiai apibūdino pralaimėjimą: „Turėjome ginklą be šovinių“

„Mano auklėtiniai padarė viską, ką galėjo“, – po pralaimėtos dvikovos Čempionų lygoje kalbėjo Londono „Tottenham“ treneris Jose Mourinho.

Jose Mourinho vaizdžiai apibūdino pralaimėjimą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 20, 2020, 9:38 AM

Jo kariauna trečiadienį namuose 0:1 (0:0) nusileido Leipcigo „RP Leipzig“ žaidėjams.

Pirmojo kėlinio metu geriau atrodė svečiai, kurie ilgiau valdė kamuolį (66 proc. prieš 34 proc.), tačiau nei jiems, nei šeimininkams įvarčio pasiekti nepavyko. 56 rungtynių minutę „Tottenham“ gynėjas Benas Daviesas baudos aikštelėje neleistinai pargriovė varžovų žaidėją, tad rungtynių arbitras nusprendė skirti 11 metrų baudinį.

Tiksliu smūgiu ir pirmuoju bei vieninteliu rungtynių įvarčiu pasižymėjo Timo Werneris.

„Spėkite keliose treniruotėse su komanda dirbo Erikas Lamela? Nei vienoje. Atsigavus po traumos jam iškarto reikėjo žengti į aikštę. Tokia šiuo metu yra mūsų komanda. Žaidėme ir kovojome turėdami ginklą be šovinių. Ką galėjome, tą ir padarėme.

Tačiau jei būtų mums pavykę įmušti, tai rungtynės būtų kitokios“, – kalbėjo J.Mourinho.

Atsakomoji „RB Leipzig“ ir „Tottenham“ dvikova vyks kovo 10 dieną Vokietijoje.