Čempionų lygos vakaras: sunki „Tottenham“ išvyka ir J. Iličičiaus šou Ispanijoje

[[ge:lrytas:lrytas:13967098]]

Londono komanda buvo sutriuškinti išvykoje.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 10, 2020, 9:59 PM, atnaujinta Mar 11, 2020, 12:02 AM

Antradienį Čempionų lygoje prasidėjo atsakomieji aštuntfinalio mūšiai. Vokietijoje „RB Leipzig“ antrą kartą nuliūdino „ypatingojo“ Jose Mourinho treniruojamą „Tottenham Hotspur“ ir sutriuškino varžovus 3:0 (2:0).

Vokietijos klubas dar pirmajame kėlinyje pelnė du greitus įvarčius ir iš esmės nulėmė rungtynių baigtį. Pačioje dvikovos pabaigoje Emilis Forsbergas padėjo tašką ir pelnė 3-ąjį komandos įvartį.

Anlgijoje vykusi pirmoji dvikova baigėsi „RB Leipzig“ pergale 1:0

Kitose vakaro rungtynėse dvikova Ispanijoje vyko be žiūrovų, kur „Valencia“ namuose priėmė Bergamo „Atalanta“ futbolininkus.

Italai pirmosiose rungtynėse namuose laimėjo rezultatu 4:1.

Susitikimą po permainingos kovos 4:3 (2:1) laimėjo Bergamo „Atalanta“ klubas.

„Valencia“ antrajame kėlinyje po Kevino Gameiro ir Ferrano Torreso įvarčių buvo išsiveržusi 3:2, tačiau vėliau Josipas Iličičius pelnė du įvarčius ir savo komandai padovanojo pergalę. Beje, jis pelnė visus keturis „Atalanta“ įvarčius šiame susitikime.