„Der Klassiker“ baigtis beveik garantavo dar vieną titulą Miuncheno „Bayern“ ekipai

Po koronaviruso pandemijos atnaujintame Vokietijos futbolo čempionate antradienį įvykusi lyderių dvikova užmušė intrigą: lyderis Miuncheno „Bayern“ svečiuose 1:0 nugalėjo antrąją vietą užimančią Dortmundo „Borussia“ 1:0 ir padidino atotrūkį iki 7 taškų.

Joshua Kimmicho įvartis lėmė Miuncheno „Bayern“ pergalę svečiuose 1:0.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 26, 2020, 9:57 PM, atnaujinta May 26, 2020, 10:07 PM

Tai buvo 28-ojo turo rungtynės – iki finišo liko sužaisti po šešis mačus. Titulą ginanti Miuncheno ekipa dabar turi 64 taškus, o Dortmundo komandoje sąskaitoje liko 57 taškai.

„Borussia“ sėkmės atveju skirtumas galėjo sumažėti iki taško ir bundeslygos finiše būtų kvepėję paraku.

„Der Klassiker“ maču vadinamoje akistatoje auksiniu tapo Joshua Kimmicho įvartis 43-iąją min., kai 25 metų Vokietijos rinktinės gynėjas sumaniai permetė kamuolį per „Borussia“ vartininką.

Nors buvo abejonių, ar po priverstinės pertraukos futbolininkai bus geros sportinės formos, šis mačas išsklaidė abejones, nes vyko didele sparta tarsi „Playstation“ žaidime. Tokį įspūdį padidino ir tai, kad rungtyniaujama be žiūrovų.

Jau 1-ąją minutę šeimininkai galėjo įmušti, bet Jerome'as Boatengas išmušė kamuolį nuo vartų linijos.

19-ąją min. panašioje situacijoje savo ekipą gelbėjo „Borussia“ kapitonas Lukaszas Piszczekas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Bayern“ gynėjas J.Boatengas ranka lietė kamuolį baudos aikštelėje, bet teisėjas ne tik neskyrė baudinio, bet ir nėjo peržiūrėti epizodo vaizdo peržiūros sistemoje.

Po pertraukos tempas kiek krito, bet 83-iąją min. „Bayern“ atakų lyderis Robertas Lewandowskis galėjo pelnyti antrąjį įvartį – lenko smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.