„Premier“ lygos sugrįžime – skaudžia trauma paženklinta „Manchester City“ pergalė

Trečiadienį vakare buvo sužaistos ir pirmosios dvejos atnaujinto „Premier“ lygos sezono rungtynės. Susitikimai prasidėjo tylos minute pagerbiant nuo COVID-19 viruso aukas. Be to visi žaidėjai ir teisėjai prieš rungtynių pradžios švilpuką priklaupė ant kelio.

Ericas Garcia aikštę paliko tik ant neštuvų.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 18, 2020, 8:49 AM

Dėl antros vietos kovojanti „Manchester City“ komanda 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Pirmuoju atnaujinto sezono įvarčio autoriumi tapo Raheemas Sterlingas, pasižymėjęs pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje.

Vėliau „Arsenal“ liko žaisti dešimtyje, o Kevinas De Bruyne tiksliai smūgiavęs nuo 11 metrų žymos padvigubino rezultatą. Trečiąjį rungtynių įvartį jau paskutinėmis minutėmis pelnė Philas Fodenas.

Tačiau „Manchester City“ pergalę apkartino Erico Garcios trauma. Šis susidūrė su savo klubo vartininku Edersonu ir jam pagalbą medikai suteikė beveik 10 minučių. Vėliau jis buvo iš aikštės išneštas ant neštuvų.

Kitose vakar rungtynėse „Aston Villa“ ir „Sheffield United“ komandų dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0