Anglijoje – liūdnas vakaras „Chelsea“ bei triuškinanti „Arsenal“ pergalė

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje vyko keturi susitikimai. 32-jame ture itin svarbius taškus prarado Londono „Chelsea“ bei „Leicester City“ klubai, tuo tarpu „Newcastle United“ bei Londono „Arsenal“ džiaugėsi triuškinančiomis pergalėmis.

Londono „Chelsea“ prarado itin svarbius taškus.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jul 2, 2020, 11:42 AM, atnaujinta Jul 2, 2020, 11:56 AM

Puikią galimybę į trečiąją vietą pakilti turėjusi „Chelsea“ ekipa susitikimą pradėjo praleisdami įvartį, tačiau po vaizdo peržiūros jis nebuvo įskaitytas. Rungtynių sąskaitą atidarė Willianas, kuris realizavo 11-os metrų baudinį ir 42-ąją minutę išvedė mėlynuosius į priekį 1:0.

Visgi, iki pertraukos, „West Ham“ futbolininkams pavyko išlyginti rezultatą – Tomašas Součekas pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui 1:1.

Antrajame kėlinyje „plaktukams“ pavyko persverti svarstykles – 51-ąją minutę „West Ham“ į priekį išvedė Michailas Antonio.

Varžovų vartus šturmavę „Chelsea“ futbolininkai po 20-ies minučių pasiekė savo – po itin gražaus Williano įvarčio Franko Lampardo auklėtiniams pavyko išlyginti rezultatą.

Tačiau visas viltis mėlyniesiems iškovoti pergalę sutrukdė Andrejus Jarmolenka, kuris 89-ą minutę persvėrė rezultatą 3:2.

Tai buvo itin svarbi pergalė „West Ham“ ekipai, nes po jos Davido Moyeso kariauna, turinti 30 taškų, žengė svarbų žingsnį, norint išsaugoti savo vietą Anglijos „Premier“ lygoje.

Po pralaimėjimo „Chelsea“ ekipa su 54 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje. Pergalės atveju Franko Lampardo kariauna galėjo pakilti į trečiąją poziciją, nes trečiadienio vakare „Leicester City“ komanda (55 tšk.) nusileido „Everton“ klubui rezultatu 1:2.