Italijoje „Milan“ per penkias minutes nušlavė „Juventus“ klubą

Italijoje antradienį vakare prasidėjo 31-asis „Serie A“ lygos turas. Jame pralaimėjimus patyrė abi pirmaujančios komandos.

Milano komanda įveikė čempionato lyderius.<br> AP/Scanpix nuotr.

2020-07-08 08:32, atnaujinta 2020-07-08 09:59

Namuose žaidė „AC Milan“ futbolininkai 4:2 (0:0) pamokė turnyro lyderius Turino „Juventus“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje įvarčių niekas nepelnė, o štai antrajame prasidėjo tikra fiesta. Pradžioje „Juventus“ per 6 minutes pelnė du įvarčius, kuomet pasižymėjo Adrienas Rabiot'as ir Cristiano Ronaldo.

Tačiau tuomet svečiai subyrėjo ir vos per penkias minutes praleido tris įvarčius. Rungtynių pabaigoje galutinį tašką padėjo Ante Rebičius, smeigęs 4-ąjį savo komandos įvartį.

Puikia proga prisivyti „Juventus“ klubą nepasinaudojo antroje vietoje esantys „Lazio“ futbolininkai. Jie išvykoje 1:2 (1:1) pralaimėjo „Leece“ komandai.

Tarp „Juventus“ ir „Lazio“ toliau išlieka 7 taškų skirtumas.