Madrido „Real“ – Ispanijos „La Liga“ čempionai Titulą susigrąžino po trejų metų pertraukos

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą Madrido „Real“ komanda namuose įveikė „Villarreal“ futbolininkus rezultatu 2:1 (1:0) ir likus vienam turui iki turnyro pabaigos bei turėdama 86 taškus užsitikrino pirmąją vietą Ispanijos futbolo čempionate.

Madrido „Real“ Ispanijos čempionais tapo po dviejų metų pertraukos.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jul 16, 2020, 11:58 PM, atnaujinta Jul 17, 2020, 10:33 AM

Karališkasis klubas „La Liga“ čempionų titulą laimėjo po trejų metų pertraukos. Paskutinį kartą ši ekipa stipriausioje Ispanijos futbolo lygoje triumfavo 2017 metais.

Itin aktyviai puolime rungtynes pradėję aikštelės šeimininkai pirmąjį įvartį įmušė 29-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Karim Benzema.

77-ąją minutę prancūzas įmušė antrąjį savo įvartį, nuginkluodamas varžovų vartininką nuo vienuolikos metrų žymos. Tuo tarpu svečiams turimą deficitą pavyko sušvelninti 84-ąją minutę. „Villarreal“ komandoje įvarčiu paisižymėjo Vicente Iborra.

Per likusį laiką nei vienai iš ekipų pakeisti rungtynių švieslentėje degančių skaičių nepavyko ir „Real“ šventė pergalę rezultatu 2:1.

Pasibaigus šiam susitikimui paaiškėjo, kad karališkasis klubas titulą būtų užtikrinęs net ir pralaimėjimo atveju, nes tuo pat metu vykusiose rungtynėse artimiausia „Real“ persekiotoja „Barcelona“ pralaimėjo „Osasuna“ klubui rezultatu 1:2 (0:1)

Nors prieš čempionato sustabdymą lentelės viršūnėje puikavosi „Barcelona“, tačiau po lygos atnaujinimo pasipylusiomis Katalonijos klubo klaidomis pasinaudojęs „Real“ perėmė iniciatyvą turnyrinės lentelės pirmojoje pozicijoje, kurią sugebėjo išsaugoti iki pat turnyro pabaigos.

Madrido „Real“ ekipa Ispanijos čempione tapo 34-ąjį kartą klubo istorijoje.