UEFA Čempionų lyga: paaiškėjo, kam atiteko paskutiniai bilietai į ketvirtfinalį Žinomos visos ketvirtfinalio poros

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai žengė į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį, kai šeštadienį savo tvirtovėje įveikė Londono „Chelsea“ ekipą – 4:1 (2:1).

Vokietijos čempionai ir vėl nugalėjo Londono ekipą.<br>Scanpix nuotr.
L.Messi su savo komandos draugais žengė į Čempionų lygos aštuntfinalį.<br>Scanpix nuotr.
Katalonijos klubas pirmąsias rungtynes sužaidė lygiosiomis.<br>FP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Aug 8, 2020, 9:48 PM, atnaujinta Aug 9, 2020, 9:39 AM

Tai buvo atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Pirmąjį susitikimą Vokietijos čempionai Londone buvo laimėję triuškinančiu skirtumu (3:0).

Įvarčių sąskaitą bavarai atidarė jau 10-ąją rungtynių minutę, kai 11-os metrų baudinį realizavo Robertas Lewandowskis.

Po keturiolikos minučių (24 min.) rezultatą padvigubino Ivanas Perišičius. Londono klubui skirtumą sušvelninti pavyko prieš pat pertrauką – 44 min. pasižymėjo Tammy Abrahamas.

Trečiąjį „Bayern“ įvartį įmušė prancūzas Corentinas Tolisso. Lemiamą vinį į Anglijos klubo karstą įkalė antrąjį savo įvartį 84-ąją min pelnęs R.Lewandowskis.

Šeštadienį Čempionų lygoje aštuntfinalių maratoną užbaigė ir „Barcelona“ ir „Napoli“ ekipos. Katalonai šventė pergalę savo stadione rezultatu 3:1 (3:1).

Pirmasis komandų susitikimas baigėsi taikiai 1:1. Tai lėmė, kad į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį bilietą gavo „Barcelona“.

Kaip ir Miunchene, taip ir Barselonoje, pirmasis rungtynių įvartis krito 10-ąją susitikimo minutę. Šeimininkus į priekį išvedė Clementas Lengletas.

23-ąją min. rezultatą padvigubino fantastiško grožio įvartį įmušęs Lionelis Messi, o per pirmąją pridėto laiko minutę įvartį nuo 11-os metrų baudinio žymos pridėjo ir Luisas Suarezas.

Svečiai savo įvarčių sąskaitą atidarė penktąją teisėjo pridėto laiko minutę pirmajame kėlinyje, kai 11-os metrų baudinį realizavo Lorenzo Inigne'as.

Po šių susitikimų paaiškėjo visos UEFA čempionų lygos ketvirtfinalių poros.