Paryžiaus „Saint-Germain“ išnešė sveiką kailį Čempionų lygos ketvirtfinalyje

[[ge:lrytas:lrytas:15949731]]

Į Čempionų lygos pusfinalį žengė Italijos klubas.<br>Scanpix nuotr.

2020-08-12 21:53, atnaujinta 2020-08-13 00:06

Šią savaitę Portugalijoje galynėsis aštuonios geriausios sezono klubinės Europos komandos. Ketvirtfinalių maratoną trečiadienį pradėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ bei Bergamo „Atalanta“ futbolininkai.

Susitikimą rezultatu 2:1 (0:1) laimėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, kuri žengė į UEFA Čempionų lygos pusfinalį.

Pirmąjį rungtynių įvartį 27-ąją rungtynių minutę įmušė Mario Pašaličius. Kroatas išvedė į priekį Italijos futbolininkus, kurie savo pranašumą išsaugojo iki 90-osios susitikimo minutės, kai rezultatą išlygino Marquinhosas.

Per teisėjo pridėtą laiką Prancūzijos ekipa įmušė dar vieną įvartį ir sugebėjo išsigelbėti iš kritinės situacijos. „Saint-Germain“ trečiąją pridėto laiko minutę į priekį išvedė Maximas Choupo-Motingas.

Prancūzijos ekipos pusfinalyje lauks Madrido „Atletico“ bei „Leipzig“ poros nugalėtojai.