Europos lygoje į pusfinalius prasibrovė „Šachtar“ ir „Sevilla“ klubai

Antradienį Vokietijoje paaiškėjo visi Europos lygos pusfinalio dalyviai. Gana lengvai bilietą iškovojo Donecko „Šachtar“, kuris 4:1 (2:0) įveikė „Basel“ komandą.

Ispanijos klubas pergalingą įvartį įmušė rungtynių pabaigoje.<br> AP/Scanpix nuotr.

Aug 12, 2020, 8:29 AM, atnaujinta Aug 12, 2020, 8:30 AM

Ukrainos klubas pelnė du greitus įvarčius, o antrajame kėlinyje įtvirtino savo pranašumą. „Basel“ dar pelnė paguodos įvartį, tačiau jis buvo įmuštas jau per teisėjo pridėtą laiką.

Pusfinalyje „Šachtar“ susikaus Milano „Inter“ komanda. Dvikova vyks rugpjūčio 17 dieną.

Kitame ketvirtfinalio mače vyko kur kas atkaklesnė dvikovą. „Sevilla“ tik paskutinėmis minutėmis 1:0 (0:0) įveikė „Wolverhampton“ klubą. Rungtynių didvyriu tapo Lucasas Ocamposas, įmušęs įvartį 88-ąją minutę.

Anglijos klubas galėjo pirmajame kėlinyje išsiveržti į priekį, tačiau Raulis Jimenezas nuo 11 metrų žymos tikslo nepasiekė.

„Sevilla“ dėl vietos finale rugpjūčio 16 dieną susikaus su „Manchester United“ futbolininkais.