„Leipzig“ po permainingos kovos žengė į Čempionų lygos pusfinalį

[[ge:lrytas:lrytas:15962482]]

„Leipzig“ žengė į UEFA Čempionų lygos pusfinalį.<br>Scanpix nuotr.

Aug 13, 2020, 9:44 PM, atnaujinta Aug 14, 2020, 12:11 AM

Ketvirtadienį ketvirtfinalių maratoną pratęsė Madrido „Atletico“ bei „Leipzig“ ekipos.

Susitikimą rezultatu (2:1) (0:0) laimėjo „Leipzig“ vienuolikė, kuri po atkaklios kovos žengė į UEFA Čempionų lygos pusfinalį.

Rungtynių sąskaitą atidarė Danis Olmo, kuris 51-ąją minutę išvedė Vokietijos ekipą į priekį. Pranašumu „Leipzig“ džiaugėsi nepilną pusvalandį – 71-ąją min. po keitimo pasirodęs Joao Felixas realizavo 11-os metrų baudinį ir išlygino rezultatą.

Visgi emocinį pranašumą turėjusi Ispanijos komanda krito – 88-ąją minutę Tyleris Adamsas pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė į priekį „Leipzig“ ekipą.

Per likusį laiką nei vienai iš ekipų pasižymėti nepavyko ir „Leipzig“ pirmą kartą klubo istorijoje žengė į UEFA Čempionų lygos pusfinalį, kuriame jos lauks Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas.

Lrytas.lt primena, kad trečiadienį pirmąjį ketvirtfinalio poros susitikimą rezultatu 2:1 (0:1) laimėjo Paryžiaus ekipa, kuri palaužė „Atalanta“ futbolininkus.