„Maccabi“ treneris po pergalės prieš „Sūduvą“ prisiminė praėjusius metus bei gyrė savo žaidėjus

Marijampolės „Sūdovos“ ekipa baigė savo pasirodymą UEFA Čempionų lygos atrankos turnyre. Sauliaus Širmelio auklėtiniai turėjo pripažinti Tel Avivo „Maccabi“ ekipos pranašumą rezultatu 0:3 (0:1).

Tel Avivo komandos treneris džiaugėsi savo komandos koncentracija aikštelėje.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

Aug 26, 2020, 9:36 PM, atnaujinta Aug 26, 2020, 9:53 PM

Didžiąją dalį susitikimo svečių komandos vyriausiasis treneris Georgios Donis aktyviai vadovavo savo komandai, ne kartą emocingai palydėdavęs treniruojamos ekipos epizodus, 50-etis graikas visų rungtynių metu praleido net neprisėdęs ant suolelio.

Tel Avivo ekipa susitikime atrodė kur kas agresyviau, nei aikštelės šeimininkai. Daugiau nei du trečdalius žaidimo laiko su kamuoliu praleidę svečiai rungtynių sąskaitą atidarė 30-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Avi Rikanas.

„Sužaidėme geras rungtynes, kontroliavome žaidimą viso susitikimo metu, turėjome balansą, susikoncentruodavome praradę kamuolį.

Mes žinojome, kad „Sūduva“ žaidžia formatu 5-3-2. Ruošiamės šioms rungtynėms, kūrėme progas nuo pat pradžių ir smagu, kad pavyko pasižymėti pirmajame kėlinyje“, – po susitikimo teigė „Maccabi“ treneris G.Donis.

Po pertraukos Tel Avivo klubo puolimo banga kiek atslūgo, tačiau kėlinio antroje pusėje svečiai pridėjo dar du įvarčius. 73-ąją minutę rezultatą padvigubino Nickas Blackmanas, o paskutinė vinį į „Sūduvos“ karstą įkalė Ofiras Davidzada.

„Antrajame kėlinyje žaidėme kiek atsargiau, tačiau įmušėme du įvarčius, dabar turime ruoštis kitoms rungtynėms“, – kalbėjo varžovų strategas.

G.Donis džiaugėsi treniruojamos komandos susitelkimu rungtynių metu bei prisiminė susitikimą praėjusių metų UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse, kai tąsyk svečiai iš Tel Avivo turėjo pripažinti marijampoliečių pranašumą.

„Praėjusių metų susitikime su mūsų komanda, „Sūduva“ stengėsi naudotis standartinėmis situacijomis bei siųsti aukštus kamuolius į priekį. Šios dienos rungtynėse stengėmės, kad jiems to nepavyktų padaryti. Žaidėjai, kurie žaidė priekyje padarė gerą darbą presinguodami vartininką ir privertėme aikštelės šeimininkus klysti.

Komanda žaidė lyg vienas kumštis, daug presingavome, kovėmės dėl kamuolių bei koncentravomės taktikose. Mes turime tai tęsti tam, kad patektumėme į Čempionų lygos grupių etapą“, – argumentavo Tel Avivo klubo treneris.

Tiesa, net ir patyrus pralaimėjimą sezonas Europoje „Sūduvai“ ties tuo dar nesibaigs ir Marijampolės klubas rugsėjo mėnesį žais Europos lygos trečiajame atrankos etape.