„Premier“ lygos starte – triuškinanti „Arsenal“ pergalė

Šeštadienį startavusioje Anglijos „Premier“ lygoje pirmąją sezono pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai, kurie svečiuose 0:3 (0:1) įveikė „Fulham“ futbolininkus.

„Arsenal“ pergalingai startavo Anglijos čempionate.<br>Scanpix nuotr.

Sep 12, 2020, 4:50 PM

Pirmasis dvikovos įvartis krito pačioje rungtynių pradžioje, kai aštuntąją minutę kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Alexandre Lacazette.

Savo persvarą „Arsenal“ padvigubino antrajame kėlinyje, kai 49-ąją minutę antrąjį svečių įvartį įmušė Gabrielas.

Praėjus vos aštuonioms minutėms (57 min.) trečiąjį įvartį pelnė Pierre'as Aubameyangas.

Lrytas.lt primena, kad praėjusiame sezone Londono klubas Anglijos „Premier“ lygoje liko aštuntoje pozicijoje.