Per dažnai klydusių Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų sezonas Europoje baigtas

Atkakliai kovojęs Vilniaus „Žalgiris“ krito prieš Bodės „Glimt“ komandą 3:1 (2:1). Nors vilniečiai dvikovos metu žaidė aktyviau už savo varžovus, tačiau Norvegijos futbolininkai nepasigailėjo „Žalgirio“ už padarytas klaidas.

Vilniečiai nusileido Norvegijos klubui.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Sep 17, 2020, 6:54 PM, atnaujinta Sep 17, 2020, 9:42 PM

Pirmąjį rungtynių įvartį, po apmaudžios vilniečių vartų sargo Martino Berkoveco klaidos, 20-ąją akistatos minutę įmušė Philipas Zinckernagelis.

Savo pranašumu aikštelės šeimininkai džiaugėsi neilgai – vos po šešių minučių (26 min.) rezultatą išlygino Livijus Antalis.

Vienvaldžiai Norvegijos futbolo lygos čempionato lyderiai „Žalgirį“ dar kartą nubaudė 32-ąją rungtynių minutę, kai „Glimt“ komandą dar kartą į priekį išvedė Victoras Boniface'as.

Antrajame kėlinyje abi komandos apsikeitė pavojingais epizodais, tačiau įvarčiu džiaugėsi Bodės ekipa. 81-ąją minutę įvartį įmušė Fredrikas Bjorkanas.

Vilniaus „Žalgiris“ už dalyvavimą antrajame Europos lygos etape savo kišenę papildys 500000 eurų suma.

Į kitą etapą patekęs Norvegijos klubas susitiks su „Shamrock Rovers“ ir AC „Milan“ poros nugalėtoju.