Z. Ibrahimovičius lėmė „Milan“ pergalę

Pirmadienį „Serie A“ pirmenybėse pradėjo „Milan“ ekipa, kuri namų „San Siro“ stadione rezultatu 2:0 (1:0) susitvarkė su „Bologna“.

Zlatanas Ibrahimovičius<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Sep 22, 2020, 12:24 AM, atnaujinta Sep 22, 2020, 9:40 AM

Šeimininkus į priekį 35-ąją minutę išvedė smūgiu galva pasižymėjęs Zlatanas Ibrahimovičius.

Tas pats švedas 50-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį po to, kai teisėjai peržiūrėjo VAR ir įtvirtino „Milan“ pergalę.

Tai jau 22-asis sezonas, kai Z.Ibrahimovičius pelno įvarčius aukščiausio diviziono klubams. Pirmą kartą tai jis padarė 1999-siais, kai atstovavo „Malmo“ ekipai. Tačiau jau kitais metais jis nepelnė nė vieno įvarčio „Malmo“ ir ši iškrito į antrąją lygą.

Milano ekipa sudėjus ir praėjusio sezono kovas jau nepralaimi 15 mačų – iškovojo 11 pergalių ir sužaidė 4 mačus lygiosiomis.