Vokietijoje: nesvetingai žaidusi „Eintracht“ ekipa iškovojo įtikinamą pergalę Berlyne

Penktadienį buvo sužaistos vienerios Vokietijos futbolo lygos rungtynės. Berlyno „Hertha“ savo aikštelėje priėmė Frankfurto „Eintracht“ ekipą. Svečiai elgėsi nesvetingai ir sutriuškino savo varžovus 3:1 (2:0).

Frankfurto klubas pasiekė įtikinamą pergalę.<br>Scanpix nuotr.

Sep 25, 2020, 11:32 PM, atnaujinta Sep 26, 2020, 8:46 AM

Pranašumą Frankfurto klubas įgijo dar pirmajame kėlinyje. Rungtynių sąskaitą 30-ąją akistatos minutę, realizuodamas 11-os metrų baudinį, atidarė Andre Silva.

Vos po septynių minučių (37 min.) svečių pranašumą padvigubino Basas Dostas.

Antrajame kėlinyje „Eintracht“ ėmė triuškinti savo varžovus, kai 71-ąją dvikovos minutę trečiąjį komandos įvartį įmušė Sebastianas Rode.

Aikštelės šeimininkams skirtumą sušvelninti pavyko tik 78-ąją rungtynių minutę, kai kamuolį į savus vartus įspyrė „Eintracht“ žaidėjas Martinas Hintereggeris.

Per likusį laiką nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko ir svečiai iš Frankfurto šventė įtikinamą pergalę 3:1 bei į savo kraitį įsirašė tris taškus.