Anglijos čempionate „Manchester United“ išplėšė pergalę, o Londono „Chelsea“ – lygiąsias

Anglijos futbolo čempionato trečiojo turo rungtynėse šeštadienį netrūko dramų garsių klubų rungtynėse: „Manchester United“ svečiuose 3:2 palaužė „Brighton“ ekipą, o Londono „Chelsea“ išvykoje sužaidė 3:3 su „West Bromwich Albion“ ekipa.

Bruno Fernandesas įmušė baudinį jau pasibaigus rungtynėms.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 26, 2020, 10:36 PM, atnaujinta Sep 27, 2020, 12:32 AM

„United“ pergalę išplėšė jau pasibaigus rungtynėms, kai įmušė baudinį tiksint dešimtai pridėto laiko minutei. Tai padarė Bruno Fernandesas ir rezultatas tapo 3:2.

Tuo metu teisėjas jau buvo paskelbęs rungtynių pabaigą, tačiau po vaizdo peržiūros buvo nustatyta, kad paskutinėje „United“ atakoje „Brighton“ futbolininkas Nealas Maupay gindamasis ranka palietė kamuolį.

Prieš tai 95-ąją min. rezultatas netikėtai tapo lygus 2:2, kai „United“ žaidėjas Solomonas Marchas nukreipė jį į savo vartus.

Pakiliai šiose rungtynėse rungtyniavęs „Brighton“ futbolininkai iš viso net penkis sykius pataikė į virpstą.

Kitose rungtynėse „Chelsea“ po 27 minučių atsiliko 0:3. Tačiau Londono klubas išsigelbėjo po pertraukos, kai įmušė Masonas Mountas (55 min.), Callumas Hudsonas-Odoi (70) ir Tammy Abrahamas (90+3).