J. Mourinho liejo įsiūtį – į tualetą užsimanęs žaidėjas paliko komandą rungtynių metu

Vakar vykusiose Anglijos futbolo lygos taurės rungtynėse tarp Londono „Tottenham Hotspur“ bei Londono „Chelsea“ ekipų mokytojas pranoko mokinį. Pergalę po 11-os metrų baudinių serijos šventė bei kelialapį į kitą etapą gavo Jose Mourinho kariauna.

Sep 30, 2020, 1:22 PM, atnaujinta Oct 1, 2020, 1:06 PM

Nors Franko Lampardo kariauna pirmavo iki 83-ios minutės, tačiau pranašumo „Liūtams“ išlaikyti savo pranašumo nepavyko – rezultatą artėjant pagrindinio laiko pabaigai išlygino Erikas Lemela.

Baudinių loterijoje kiek didesnę sėkmę turėjo „Tottenham“ ekipa, tačiau pirmąjį komandos 11-os metrų baudinį realizavusiam Ericui Dierui dvikova buvo pakrypusi netikėta linkme.

77-ąją minutę, rezultatui dar vis esant 1:0 „Chelsea“ klubo naudai, J.Mourinho auklėtinis netikėtai paliko komandos draugus ir išskuodė stadiono tuneliu. Nesupratęs, kas vyksta, paskui žaidėją burnodamas nuėjo ir pats treneris.

Po pergalingų rungtynių paaiškėjo, kad gynėją „pašaukė gamta“ ir šis nusprendė palikti aikštelę bei nurūkti į tualetą. Šią situaciją po dvikovos komentavo pats futbolininkas.

„Treneris nebuvo laimingas, tačiau aš nieko negalėjau padaryti. Mane pašaukė motina gamta (juokiasi). Varžovai turėjo galimybę mus nubausti, kol manęs nebuvo aikštelėje, tačiau laimei, nepraleidome dar vieno įvarčio“ , – teigė Londono klubo žaidėjas.

E.Dieras taip pat buvo pripažintas ir geriausiu rungtynių žaidėju.

Po dvikovos futbolininkas nusprendė papokštauti ir gautą apdovanojimą padėjo ant klozeto bei savo socialiniame tinkle pasidalino žinute.

„Čia yra tikrasis geriausias rungtynių žaidėjas“, – Instagram paskyroje rašė gynėjas.

Artimiausias rungtynes „Tottenham“ klubas žais spalio 1-ą dieną prieš „Maccabi Haifa“ ekipą, tai bus UEFA Europos lygos atrankos rungtynės.