„RB Leipzig“ nepasigailėjo savo žaidimo vis dar neatrandančios „Schalke“ ekipos

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate „RB Leipzig“ trečiajame lygos ture sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus 4:0 (3:0). Aikštelės šeimininkai saugų pranašumą susikūrė dar pirmoje dvikovos pusėje.

Aikštelės šeimininkai nepasigailėjo savo varžovų.<br>Scanpix nuotr.

Oct 3, 2020, 10:44 PM

Įvarčių sąskaitą 31-ąją akistatos minutę atidarė Canas Bozdoganas, kuris pasiuntė kamuolį į savo komandos vartus bei išvedė varžovų ekipą į priekį.Vos po keturių minučių (35 min.) rezultatą padvigubino Angelino, o per antrąją pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę „Schalke“ pradėjo savo varžovų triuškinimą – trečiąjį dvikovos įvartį įmušė Willis Orbanas.

Po pertraukos aikštelės šeimininkai galutinai sutvarkė reikalus bei dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus – ketvirtojo rungtynių įvarčio autorius – 11-os metrų baudinį realizavęs Marcelis Halstenbergas.

Po šios pergalės „Leipzig“ savo sąskaitoje turi septynis taškus ir laikinai dalinasi pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Schalke“ vis dar lieka be taškų ir užima paskutinė – 18-ąją vietą.

Kiti šeštadienio Vokietijos futbolo lygos rezultatai.

Dortmundo „Borussia“ – „Freiburg“ 4:0 (1:0)

Frankfurto „Eintracht“ – „Hoffenheim“ 2:1 (0:1)

„FC Koln“ – „Borussia Monchengladbach“ 1:3 (0:2)

„Stuttgart“ – Leverkuseno „Bayer“ 1:1 (0:1)

Bremeno „Werder“ – Bielefeldo „Arminia“ 1:0 (1:0).