Apginta tvirtovė: „Manchester City“ išnešė sveiką kailį prieš „Leeds United“ klubą

Šeštadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos ketvirtojo turo rungtynėse vietos „Leeds United“ klubas atėmė taškus iš „Manchester City“ ekipos. Komandos išsiskyrė taikiai 1:1 (0:1).

„Leeds United“ apgynė savo tvirtovė.<br>Scanpix nuotr.

Oct 3, 2020, 9:29 PM, atnaujinta Oct 3, 2020, 9:36 PM

Dvikovoje pirmieji pasižymėjo akistatos favoritai – „City“ futbolininkai. 17-ąją minutę įvartį įmušė Raheemas Sterlingas.

Po praleisto įvarčio šį sezoną į „Premier“ lygą sugrįžusios komandos futbolininkai atlapus tituluotam savo varžovui ir 59-ąją minutę išlygino rezultatą. Aikštelės šeimininkų klube pasižymėjo Rodrigo.

Per likusį pusvalandį kamuolį sėkmingiau bei daugiau laiko kontroliavo „Leeds United“ futbolininkai. Antrajame kėlinyje jie atliko net aštuonis smūgius link vartų – penki iš jų į vartų plotą.

Dvikovos pabaigoje „Leeds“ žaidėjas Patrickas Bamfordas turėjo puikią galimybę nubausti svečius iš Mančesterio, tačiau tąsyk „City“ išgelbėjo vartininkas Edersonas.

Akistata baigėsi taikiai – 1:1 bei komandos pasidalino po tašką.

Kiti šeštadienį vykusių rungtynių rezultatai.

„Chelsea“ – „Crystal Palace“ 4:0 (0:0)

„Everton“ – „Brighton“ 4:2 (2:1).