Į lentelės viršūnę įsiveržęs „Real Betis“ svečiuose parklupdė „Valencia“ futbolininkus

Šeštadienį vykusiose Ispanijos futbolo pirmenybėse Sevilijos „Real Betis“ svečiuose 0:2 (0:1) nugalėjo „Valencia“ klubo futbolininkus. Tai buvo trečioji šios komandos pergalė naujojo sezono „La Liga“ čempionate.

Sevilijos komanda šoktelėjo į pirmąją Ispanijos futbolo lygos vietą.<br>Scanpix nuotr.

Oct 3, 2020, 11:51 PM, atnaujinta Oct 3, 2020, 11:56 PM

Visos dvikovos metu žaidimą kontroliavusi Sevilijos ekipa į priekį išsiveržė 19-ąją min., kai taikliu smūgiu pasižymėjo Sergio Canalesas.

Pirmoje rungtynių pusėje „Real Betis“ turėjo dar keletą puikių galimybių padidinti rezultatą, bet iki pertraukos jis išliko nepakitęs.

Antrajame kėlinyje į „Valencia“ vartus krito dar vienas įvartis – 74-ąją min. skirtumą padvigubino Cristianas Tello.

Svečiai už savo varžovus buvo pranašesni daugelyje komponentų. Sevilijos klubo futbolininkai daugiau laiko praleido su kamuoliu bei atliko net 17-a smūgiu vartų link.

Tuo tarpu „Valencia“ ekipa sunkiai rado laimę puolime ir per visą dvikovos laiką atliko vos du smūgius į varžovų vartų plotą.

Po šios pergalės „Real Betis“ laikinai pakilo į pirmąją Ispanijos futbolo čempionato vietą.

Kiti šeštadienio Ispanijos futbolo lygos rezultatai.

„Valladolid“ – „Eibar“ 1:2 (1:1)

Madrido „Atletico“ – „Villarreal“ 0:0

„Elche“ – „Huesca“ 0:0

„Real Sociedad“ – „Getafe“ 3:0 (1:0).

REPORTERIS: sulaikyti asmenys, įtariami L. Volkovo užpuolimu