Įvarčių lietus Mančesteryje: J. Mourinho pervažiavo savo buvusią komandą

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Mančesteryje lijo įvarčiais. Vietos „United“ buvo sutriuškinti Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos 6:1 (1:4). Jose Mourinho auklėtiniai įsirašė antrąją pergalę vietiniame čempionate.

J.Mourinho auklėtiniai pasismagino Mančesteryje.<br>Scanpix nuotr.

2020-10-04 21:03, atnaujinta 2020-10-04 21:06

Pirmąjį rungtynių įvartį vos antrąją dvikovos minutę įmušė Mančesterio ekipa. Ankstyvą 11-os metrų baudinį uždirbusius „Raudonuosius velnius“ į priekį išvedė Bruno Fernandesas.

Aikštelės šeimininkų džiaugsmas netruko ilgai – vos po dviejų minučių (4 min.) rezultatą išlygino Londono komandos žaidėjas Tanguy Ndombele. Ankstyvais įvarčiais apsikeitę klubai nesustojo. 7-ąją min „Tottenham“ į priekį išvedė Heung-Min Sonas.

„United“ reikalai dar labiau komplikavosi 28-ąją min., kai raudona kortele už šiurkštų elgesį aikštelėje buvo nubaustas Anthony Martialis.

Vos po dviejų minučių svečiai padvigubino savo pranašumą – įvarčiu pasižymėjo Harry Kane'as, o 37-ąją min. visišką varžovų triuškinimą pradėjo dar kartą įmušęs H.M.Sonas.

Po pertraukos J.Mourinho kariauna nesustojo – kraujo skonį pajutę „Tottenham“ žaidėjai savo penktąjį komandos įvartį pelnė 51-ąją min., jo autorius – Serge Aurieras.

Paskutinę vinį į „United“ karstą svečiai įkalė 79-ąją min., kai 11-os metrų baudinį realizavo H.Kane'as.

Dvikova baigėsi triuškinančia Londono klubo pergale 6:1. „Tottenham Hotspur“ į savo sąskaitą įsirašė 3 taškus.

Kiti sekmadienį įvykusių rungtynių rezultatai.

„Leicester“ – „West Ham“ 0:3 (0:2)

„Southampton“ – „West Brom“ 2:0 (1:0)

„Arsenal“ – „Sheffield United“ 2:1 (0:0)

„Wolves“ – „Fulham“ 1:0 (0:0).