Lietuviškoji „HNK Gorica“ švenčia: iškovojo pergalę trileriui prilygstančiame mače

Šeštadienį Valdo Dambrausko treniruojama „HNK Gorica“ komanda, kurioje žaidžia Paulius Golubickas, namuose 2:1 (0:1) palaužė Splito „Hajduk“ klubą bei laikinai šoktelėjo į pirmąją Kroatijos futbolo lygos turnyrinės lentelės vietą.

V.Dambrausko auklėtiniai iškovojo dar vieną pergalę.<br>hnk-gorica.hr nuotr.

2020-10-04 08:52

Pirmąjį dvikovos įvartį įmušė Splito ekipa, kurią 45-ąją minutę, realizavus 11-os metrų baudinį, į priekį išvedė Mijo Caktas.

Po pertraukos V.Dambrausko treniruojamai komandai pavyko išlyginti rezultatą. 62-ąją min. taikliu smūgiu, taip pat nuo 11-os metrų žymos, varžovų vartininką nuginklavo Kristijanas Lovričius.

70-ąją minutę lietuviškosios „HNK Goricos“ šansai švęsti pergalę padidėjo dar labiau – „Hajduk“ žaidėjui Davidui Colinai buvo parodyta antrojo geltona kortelė ir jis turėjo palikti aikštelę, todėl svečiai likusį laiką žaidė mažumoje.

Tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai 78-ąją min. išsiveržė į priekį. Įvartį įmušė Jiloanas Hamadas.

Jau atrodė, kad V.Dambrausko kariauna į savo sąskaitą įsirašys tris taškus, tačiau aštuntąją teisėjo pridėto laiko minutę, po VAR peržiūros, buvo nuspręsta paskirti 11-os metrų baudinį į „HNK Gorica“ vartus.

Aikštelės šeimininkus išgelbėjo puikią reakciją pademonstravęs bei baudinį atrėmęs klubo vartininkas Kristijanas Kahlina.

P.Golubickas šiose rungtynėse aikštelėje nepasirodė.

Po šios pergalės „HNK Gorica“ laikinai šoktelėjo į pirmąją Kroatijos futbolo lygos turnyrinės lentelės vietą. Dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidęs Zagrebo „Dinamo“ klubas šiuo metu nuo lietuviškojo klubo atsilieka trimis taškais.