„Barcelona“ barstė taškus namuose, „Real“ pasinaudojo konkurentų nesėkme

Sekmadienį Ispanijos futbolo čempionate „Barcelona“ namuose lygiosiomis 1:1 (1:1)sužaidė  su „Sevilla“ klubu, tuo tarpu Madrido „Real“ svečiuose įveikė „Levante“ komandą 2:0 (1:0).

Katalonijos klubas sužaidė lygiosiomis.<br>Scanpix nuotr.

Oct 5, 2020, 12:52 AM

Katalonijoje abu dvikovos įvarčiai krito ankstyvoje rungtynių stadijoje. Pirmieji pasižymėjo svečiai – „Sevilla“ į priekį aštuntąją minutę išvedė Luukas de Jongas.

Rezultatą katalonai išlygino vos po dviejų minučių, 10-ąją min. kamuolį į vartus pasiuntė Philippe Coutinho.

Per likusį laiką nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko ir dvikova baigėsi taikiai 1:1. Tai buvo pirmas kartas šiame sezone, kai „Barcelona“ klubas išbarstė taškus.

Tuo pasinaudojo Madrido „Real“ ekipa, kuri svečiuose nugalėjo „Levante“. „La Liga“ čempionus į priekį 19-ąją min. išvedė Junioras Viniciusas.

Antrajame kėlinyje Madrido komanda padvigubino pranašumą – 95-ąją dvikovos minutę visus formalumus sutvarkė Karimas Benzema.

Ši pergalė leido „Real“ klubui pakilti į pirmąją Ispanijos futbolo čempionato poziciją.