Pergalė Estijoje rinktinei įpūtė pasitikėjimo: „Pakelta galva judėsime toliau“

„Tokia pergalė leidžia mums pakelta galva judėti toliau“, – po draugiškų rungtynių Estijoje kalbėjo šalies futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas.

Lietuvos futbolo rinktinė ruo<br>T.Bauro nuotr.
V.Urbonas pristatė sudėtį rungtynėms su Tautų lygoje.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Oct 8, 2020, 9:29 AM

Lietuviai išvykoje 3:1 (2:0) nepaliko jokių vilčių estams ir po labai ilgos pertraukos savo pergalių seriją pratęsė iki dviejų. Rugsėjo mėnesį V.Urbono auklėtiniai 1:0 pranoko Albaniją.

Lietuvos rinktinė jau pirmajame kėlinyje du kart nuginklavo varžovus, kuomet pasižymėjo Arvydas Novikovas ir Gratas Sirgėdas. Sužaidus kelias minutes po pertraukos tas pats A.Novikovas pradėjo estų triuškinimą. Tiesa, šeimininkai antroje mačo dalyje sugebėjo sušvelninti rezultatą.

„Smagios rungtynės, ypač kai laimėjome. Mūsų darbai dabar įgauna tęstinumą. Atsirado daugiau kūrybos priekyje ir man tai paliko gerą įspūdį“, – teigė V.Urbonas.

Ilgai nacionalinė komanda švęsti pergalės negalės, nes jau sekmadienį laukia Tautų lygos dvikova namuose su Baltarusija, o po kelių dienų – mūšis Vilniuje su jau įveiktais albanais.

„Namuose ruošiamės abiem rungtynėms. Pasižiūrėsime, kokioje būsenoje bus žaidėjai, ar kas negavo kokių traumų. Manau, kad turime gerą pagrindą ir pasistengsime sekmadienį pasiekti teigiamą rezultatą“, – apie artėjančius mūšius sakė V.Urbonas.

Dvikova su Baltarusija sekmadienį prasidės 19 valandą. Šiose rungtynėse jau bus įleidžiami sirgaliai.