Italijoje „Juventus“ suklupo, „Milan“ tempė Z. Ibrahimovičius

Italijos futbolo čempionato „Serie A“ ketvirtojo turo rungtynėse sulaukta nemenko netikėtumo: šalies čempionai Turino „Juventus“ futbolininkai išvykoje 1:1 sužaidė su „Crotone“ ekipa.

Zlatanas Ibrahimovičius<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.

Oct 18, 2020, 8:01 AM, atnaujinta Oct 18, 2020, 9:19 AM

Šeimininkai į priekį išsiveržė 12-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Simy.

„Juventus“ rezultatą išlygino ganėtinai greitai – 21-ąją minutę pasižymėjo Alvaro Morata. Antrame kėlinyje dešimtyje likę „Juventus“ futbolininkai įmušė įvartį, tačiau po VAR sistemos peržiūros jis nebuvo įskaitytas.

Tuo tarpu vieno iš Turino ekipos oponentų „Milan“ klubas palaužė kitą miesto ekipą „Inter“ 2:1.

Svečius į pergalę vedė veteranas Zlatanas Ibrahimovičius: jis 12-ąją mačo minutę stojo mušti 11 metrų baudinį, vartininkas kamuolį atmušė, tačiau švedas pirmasis prišoko prie jo ir sėkmingai smūgiavo.

Po keturių minučių Z.Ibrahimovičius pelnė ir antrąjį savo įvartį.

„Inter“ atsilikimą sušvelnino 28-ąją minutę pasižyėjęs Romelu Lukaku.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Napoli“ 4:1 pranoko Bergamo „Atalanta“ futbolininkus, o Genujos „Sampdoria“ 3:0 sutriuškino Romos „Lazio“ ekipą.