Po pralaimėjimo Z. Zidane'as pasiruošęs priimti kritiką: „Nusipelnėme“

Madrido „Real“ komanda tragiškai pradėjo naująjį UEFA Čempionų lygos sezoną ir jo starte 2:3 (0:3) pralaimėjo Donecko „Šachtar“ komandai. Ukrainos klube trūko 10-ies pagrindo žaidėjų, kuriuos išguldė koronavirusas, tačiau tai nesutrukdė pasiekti įspūdingos pergalės.

Z.Zidane'as prižadėjo rasti sprendimus.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 22, 2020, 8:49 AM

„Šachtar“ jau pirmajame kėlinyje pirmavo 3:0. Po pertraukos „Real“ atsigavo ir įmušė du įvarčius. Jau per pridėtą teisėjo laiką Zinedine'o Zidane'o auklėtinia pelnė išlyginamąjį įvartį, tačiau po VAR panaudojimo jis buvo atšauktas,

Po pralaimėjo „Real“ treneris pasiteisinimų neieškojo.

„Tai buvo blogos rungtynės, prastas vakaras mums. Nutikus taip, tai yra mano kaltė, aš esu komandos treneris ir turiu rasti sprendimus. Kritikos nusipelnėme, aš irgi“, – po rungtynių kalbėjo Z.Zidane'as.

„Šachtar“ su trimis taškais dabar tapo B grupės lyderiais.

Madrido komanda ilgai liūdėti dėl pralaimėjimo neturės laiko, mat jau šį savaitgalį jų laukia akistata su „Barcelona“ klubu Ispanijos čempionate.