„Saint-Germain“ nudegė Vokietijoje, „Juventus“ ir „Chelsea“ triuškino varžovus

UEFA Čempionų lygos grupių etapas įpusėjo, o trečiadienį baigėsi trečiojo turo kovos. Nuo 22 valandos E, F, G ir H grupėse buvo sužaistos šešerios rungtynės.

PSG išvyka į Vokietiją susiklostė sudėtingai.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 4, 2020, 9:54 PM, atnaujinta Nov 4, 2020, 11:57 PM

E grupėje Londono „Chelsea“ futbolininkai namuose 3:0 (2:0) sutriuškino „Rennes“ klubą. „Chelsea“ jau pačioje dvikovos pradžioje išsiveržė į priekį, o svečiams reikalai pašlijo prieš pat pertrauką. „Rennes“ žaidėjas buvo išvarytas, o Timo Werneris nuo 11 metrų žymos padvigubino rezultatą.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ pradėjo triuškinti varžovus ir abejonių dėl pergalės nepaliko.

Kitose grupės rungtynėse Ispanijoje „Sevilla“ susitiko su „Krasnodar“ futbolininkais ir šiuos nugalėjo 3:2 (1:2)

Rusijos klubas pirmajame kėlinyje vos per 4 minutes pelnė du įvarčius ir pateikė rimtą paraišką iš Sevilijos išsivežti tris taškus. Kėlinio pabaigoje šeimininkamas pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau po pertraukos jie liko žaisti mažumoje. Nepaisant to „Sevilla“ klubui pavyko dar du sykius nuginkluoti varžovų vartininką ir išplėšti dramatišką pergalę.

Rungtynių didvyriu tapo Youssefas En-Nesyri, pelnęs pergalingus įvarčius vos per tris minutes.

F grupėje Dortmundo „Borussia“ išvykoje gana lengvai 3:0 (3:0) įveikė „Club Brugge“ futbolininkus. Praeitame ture Vokietijos klubas patyrė skaudų pralaimėjimą Italijoje, tad trečiadienį jiems pavyko sugrįžti į pergalių kelią.

Labiausiai prie to prisidėjo Norvegijos talentas Erlingas Brautas Haalandas, varžovus baudęs du sykius.

Kiek anksčiau šioje grupėje Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Romos „Lazio“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0).

G grupėje pergales pavyko iškovoti favoritėmis laikytoms komandos. Tiesa, joms mačai susiklostė gana skirtingai.

„Barcelona“ namuose priėmė svečius iš Ukrainos ir Kijevo „Dinamo“ klubą nugalėjo 2:1 (1:0) tik po atkaklios kovos.

Tuo tarpu, Turino „Juventus“ Vengrijoje 4:1 (1:0) sutriuškino „Ferencvaros“ ekipą.

H grupėje Paryžiaus „Saint-Germain“ komandos laukė nelengva užduotis – išvykos rungtynės su „RB Leipzig“ futbolininkais.

Po permainingos ir atkaklios kovos svečiai iš Prancūzijos sostinės turėjo pripažinti „RB Leipzig“ pranašumą 1:2 (1:1).

PSG pirmieji išsiveržė į priekį po Angelio Di Marios įvarčio. Argentinietis po kelių minučių turėjo puikią progą padvigubinti rezultatą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudiniu. Tuo tarpu „RB Leipzig“ savo progomis pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje pasinaudojo.

Nuo 69-osios minutės PSG liko žaisti mažumoje ir pakeisti rezultato švieslentėje jau neįstengė. Šis pralaimėjimas Paryžiaus komandą nubloškė į trečiąją vietą grupėje.