Baudinio neįmušęs Z. Ibrahimovičius savo kaltę išpirko tik dvikovos pabaigoje

Sekmadienį vykusiose Italijos futbolo pirmenybių rungtynėse „Milan“ ir „Verona“ ekipų futbolininkai išsiskyrė taikiai 2:2 (1:2).

Z.Ibrahimovičius įmušė įvartį, tačiau pergalės jo klubui iškovoti nepavyko.<br>Scanpix nuotr.

Nov 9, 2020, 6:32 AM, atnaujinta Nov 9, 2020, 6:34 AM

Namuose žaidusi čempionato lyderė „Milan“ į nokdauną buvo pasiųsta dar dvikovos pradžioje. Svečius į priekį 6-ąją min. išvedė Antoninas Barakas. Po trylikos minučių (19-ąją min.) „Verona“ klubo pranašumą padvigubino į savo vartus įsimušęs Davide'as Calabria.

Antroje kėlinio pusėje „Milan“ ėmė artėti prie savo varžovų. 27-ąją min. krito dar vienas įvartis į savuosius vartus. Tąsyk pasižymėjo svečių ekipos gynėjas Giangiacomo Magnanis.

Po pertraukos aikštelės šeimininkai ir toliau nenustojo atakuoti savo „Verona“ komandos vartų ir 65-ąją min. turėjo puikią galimybę išlyginti skaičius švieslentėje.

Tačiau Zlatanas Ibrahimovičius nerealizavo 11-os metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Reabilituotis švedui pavyko tik pačioje dvikovos pabaigoje. Trečiąją antrojo kėlinio pridėto laiko minutę puolėjas pasiuntė kamuolį į vartus ir komandos išsiskyrė taikiai 2:2.

Po šios dvikovos „Milan“ su 17-a taškų vis dar išliko pirmoje Italijos pirmenybių lentelės vietoje.