„Bayern“ paskutinę sekundę laimėjo mačą ir palypėjo į lyderio sostą

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos futbolo čempionate tik paskutinėmis sekundėmis 2:1 (1:1) įveikė tiesioginius konkurentus Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Robertas Lewandowskis<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Dec 19, 2020, 10:46 PM, atnaujinta Dec 19, 2020, 11:06 PM

Dvikova prasidėjo sėkmingiau Lėverkuzeno ekipai, kai Patrikas Schickas 14-ąją minutę galingu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayer“ į priekį 1:0.

Tas pats čekas 28-ąją minutę dar ir padvigubino „Bayer“ pranašumą, bet po VAR peržiūros įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Tačiau baigiantis pirmam kėliniui Robertas Lewandowskis 43-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Per pridėtą laiką ir vėl iššovė geriausias Metų futbolininkas – R.Lewandowskis 93-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė Miuncheno ekipai dramatišką pergalę 2:1.

Tai buvo jau 17-asis R. Lewandowskio įvartis per 12 čempionatų mačų.