Garsiosios kovos dėl Ispanijos Supertaurės nebus – „Real“ paslydo

Ketvirtadienį įvyko antrasis Ispanijos Supertaurės pusfinalio mačas, po kurio savo varžovus finale sužinojo „Barcelona“. Tačiau įprasto ir intriguojančio finalo nebus – dėl taurės nekovos Madrido „Real“ klubas.

Madrido „Real“ nusileido Supertaurės pusfinalyje.<br> Zuma Press/Scanpix.com nuotr.

Jan 15, 2021, 7:15 AM

Karališkasis klubas ketvirtadienį gan netikėtai 1:2 (0:2) pralaimėjo Bilbao „Athletic“ futbolininkams.

„Athletic“ pirmavo jau 18-ąją susitikimo minutę po Raulio Garcia. Jis 38-ąją minutę realizavo far ir į Madrido vartus skirtą 11 metrų baudinį.

„Real“ ilgai nerado kelių link varžovų vartų, tačiau 73-ąją minutę galiausiai pasižymėjo Karimas Benzema.

Mačo pabaigoje netrūko dramos: jau per pridėtą teisėjo laiką arbitras planavo skirti 11 metrų baudinį į „Athletic“ vartus, tačiau peržiūrėjęs VAR sistemos vaizdo įrašą savo ketinimų atsisakė ir tuo sukėlė pasipiktinimo audrą.

„Athletic“ Ispanijos Supertaurės finale susitiks su „Barcelona“, kuri trečiadienį pusfinalyje eliminavo „Real Sociedad“.

Finalas bus žaidžiamas sausio 17 d. Sevilijoje.