Anglijos FA mūšyje Liverpulyje – devyni įvarčiai ir pratęsimas

Anglijos FA taurės varžybose trečiadienio vakarą tęsėsi aštuntfinalio etapo kovos. Dramatiškiausia akistata vyko Liverpulyje, kur vietos „Everton“ susitiko su Londono „Tottenham Hotspur“. Šeimininkai po pratęsimo šventė pergalę 5:4.

„Everton“ ir „Tottenham Hotspur“ dvikovoje įmušti 9 įvarčiai.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 11, 2021, 10:21 AM, atnaujinta Feb 11, 2021, 10:22 AM

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiai 4:4, o pratęsimo metu lemiamas tapo 97-ąją Bernardo pelnytas įvartis.

Kituose trečiadienio mačuose „Manchester City“ 3:1 pranoko antrojo diviziono „Swansea City“, „Leicester City“ 1:0 nugalėjo „Brighton“, o „Shiefield United“ tokiu pačiu rezultatu – antrojo ešelono „Bristol City“.

Antradienį kelialapius į ketvirtfinalį užsitikrino „Manchester United“ ir antrojo diviziono „Bournemouth“.