Po portugališko antausio Čempionų lygoje – A. Pirlo pasigedo nusiteikimo

Trečiadienį vykusiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse „Porto“ savo aikštelėje 2:1 (1:1) privertė kapituliuoti Turino „Juventus“ futbolininkus.

A.Pirlo teigė, kad jo treniruojamą komandą iš vėžių išmušė anksti praleistas įvartis.<br>Scanpixx nuotr.

Feb 18, 2021, 9:05 AM

Jau 58 akistatos sekundę Rodrigo Bentacuras savo baudos aikštėje nusprendė atiduoti perdavimą vartininkui, tačiau smūgis nepavyko ir netoliese buvęs „Porto“ žaidėjas iranietis Mehdi Taremi perėmė kamuolį ir pasiuntė jį į Turino ekipos vartus.

Tokia pati situacija pasikartojo ir tik prasidėjus antram kėliniui – šeimininkai pirmąją tik prasidėjusio kėlinio minutę surengė ataką ir baudos aikštėje atsidūręs Moussa Marega pelnė dar vieną įvartį į „Juventus“ vartus.

82 minutę po kontratakos gražų rezultatą sušvelninusį įvartį pelnė Frederico Chiesa.

Po dvikovos „Juventus“ ekipos treneris Andrea Pirlo teigė, kad komanda buvo pasiruošusi dvikovai, tačiau ankstyvas varžovų įvartis ją išmušo iš vėžių.

„Buvome pasirengę rungtynėms, tačiau prastai joms nusiteikėme. Anksti pralaiestas įvartis taip pat mums sutrukdė žaisti pagal parengtą planą.

Kovojome su labai pajėgiu varžovu, kuris gerai ginasi ir retai suteikia progas įmušti įvartį. Turime geriau pasiruošti atsakomajai dvikovai“, – po rungtynių kalbėjo italas.

Atsakomoji dvikova Turine įvyks kovo 9 dieną.