„Tottenham“ sugrįžo į pergalių kelią, „Leicester City“ netikėtai nykiai atrodė su „Arsenal“

Anglijos futbolo lygoje sekmadienį į pergalių kelią sugrįžo Jose Mourinho vedamas Londono „Tottenham Hotspur“ klubas. Per pastaruosius keturis mačus triskart pralaimėjęs „Tottenham“ be gailesčio susitvarkė su vidutinioke „Burnley“ net 4:0 (3:0).

G.Bale'o įvartis į „Burnley“ vartus.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Feb 28, 2021, 6:23 PM

Pirmasis įvartis krito jau sužaidus 1 min. 35 sek., kai G.Bale'as pasinaudojo puikių skersu perdavimu, „uždaręs“ jį prieš pat varžovų vartininko nosį.

Nepraėjus ir 14 minučių skirtumą padvigubino H.Kane'as, o jau 31 minutę įvartį pelnė Lucasas.

Po ilgosios pertraukos „Tottenham“ nemažino apsukų, o ketvirtąjį įvartį 55-ąją minutę pelnė tas pats G.Bale’as.

31-erių valas be dviejų įvarčių pasižymėjo ir rezultatyviu perdavimu. Madrido „Real“ ekipai priklausantis futbolininkas per pastaruosius keturis mačus įvairiuose turnyruose įmušį keturis įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu turnyro lentelės viduryje žengiantis Londono „Arsenal“ sekmadienį 3:1 (2:1) nugalėjo vieną pirmenybių lyderių „Leicester City“ futbolininkus.

Nors pirmieji pasižymėjo „Leicester“ ekipos nariai – Youri Tielemansas 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą, tai buvo vienintelis šios komandos įvartis akistatoje.

Davidas Luizas 39-ąją minutę smūgiu galva išlygino šių rezultatą 1:1, o jau per pridėtą teisėjo laiką Alexandre‘as Lacazette‘as nuo 11 metrų žymos išvedė „Arsenal“ į priekį.

Dar vienas įvartis krito 52-ąją minutę – į tuščius vartus kamuolį įmušė Nicolas Pepe ir tai buvo viskas.