„Manchester United“ sustabdė pergalingą „Manchester City“ žygį

Sekmadienį Anglijos futbolo čempionate nutrūko įspūdinga „Manchester City“ ekipos pergalių serija. Dviejų Mančesterio miesto ekipų akistatoje „Manchester United“ palaužė „City“ 2:0 (1:0).

„Manchester City“ buvo laimėjęs net 21 mačą iš eilės.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Mar 7, 2021, 10:20 PM, atnaujinta Mar 7, 2021, 10:28 PM

Pirmasis mačo įvartis krito jau 2-ąją minutę, kai Anthony Martialio užsidirbo 11 metrų baudinį, o jį realizavo Bruno Fernandesas.

Nors „City“ ekipa bandė kuo greičiau išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti ne tik nepavyko, bet ir antrojo kėlinio pradžioje prasileido dar ir antrąjį įvartį – jį pelnė Luke'as Shaw.

Iki sekmadienio „Manchester City“ Anglijos čempionate buvo paklupdę iš eilės visus 15 pastarųjų varžovų, o įskaitant kitus turnyrus, buvo laimėję 21 mačą iš eilės.

Pepo Guardiolos vadovaujama komanda „Premier“ lygoje vis tiek demonstruoja geležinę gynybą – praleido vos 19 įvarčių.

„Manchester City“ jau sukaupė 65 taškus po 28 rungtynių. Antrąją vietą užimantys „Manchester United“ futbolininkai žaidė tiek pat mačų ir turi net 11 taškų mažiau už lyderį.

Jie dabar nepralaimėjo jau aštuonių dvikovų iš eilės, bet net penkiose jų buvo užfiksuotos lygiosios.

Pirmasis šio sezono tarpusavio susirėmimas baigėsi 0:0. Praėjusiose Anglijos pirmenybėse „Manchester United“ abukart laimėjo miesto derbį – 2:0 ir 2:1.