„Premier“ lygoje bilieto į Čempionų lygą medžiojančios „Chelsea“ lygiosios su „Leeds“

Šeštadienį Anglijos futbolo čempionato 28-ojo turo rungtynėse Thomo Tuchelio vadovaujama Londono „Chelsea“ komanda atkakliose rungtynėse 0:0 sužaidė lygiosiomis su “Leeds United“ futbolininkais.

,,Chelsea" ir ,,Leeds United" lygiosios.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 13, 2021, 4:46 PM, atnaujinta Mar 13, 2021, 5:12 PM

Londono klubas pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją. „Chelsea“ per paskutiniuosius 13 mačų įvairiuose turnyruose iškovojo 9 pergales ir 4 kartus sužaidė lygiosiomis.

Nors pirmąjame kėlinyje „Chelsea“ kontroliavo rungtynes, abi komandos susikūrė po vieną labai gerą progą. Abi ekipos kamuolį pataikė į virpstą, tačiau pelnyti įvarčio nepavyko.

Antrajame kėlinyje ir vėl abi komandos turėjo gerų galimybių išsiveržti į priekį, tačiau šansų realizuoti nepavyko ir turėjo tenkinti nulinėmis lygiosiomis.

„Chelsea“ ekipa su 51 tašku išlieka 4-oje turnyrinės lentelės vietoje. „Leeds United“ po lygiųjų su 36 taškais rikiuojasi 11 vietoje.