Į Anglijos taurės pusfinalį žengė „Chelsea“ ir „Manchester United“ eliminavusi „Leicester“

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurėje paaiškėjo likę pusfinalio dalyviai. Jais tapo Londono „Chelsea“ ir „Leicester City“ futbolininkai.

Į pusfinalį žengė „Leicester“ ekipa.<br>PA Images/Scanpix nuotr.

2021-03-21 23:13, atnaujinta 2021-03-21 23:17

„Leicester“ ekipa namuose 3:1 (1:1) palaužė „Manchester United“ komandą.

24-ąją minutę, po taiklaus Kelechi Iheanacho įvarčio, pirmieji į priekį išsiveržė „Leicester“ futbolininkai, tačiau jau 38-ąją minutę Paulis Pogba atliko perdavimą, kurį rezultatyviu pavertė ir rezultatą išlygino Masonas Greenwoodas.

Antroje rungtynių pusėje įvartį pelnė Youri Tielemansas ir dar vieną pridėjo K.Iheanacho, todėl Brendono Rodgerso auklėtiniai šventė pergalę ir žengė į kitą etapą.

Kitose ketvirtfinalio rungtynėse „Londono Chelsea“ po atkaklios kovos 2:0 (1:0) palaužė „Sheffield United“ ekipą ir žengė į turnyro pusfinalį.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau pirmajame kėlinyje. 24-ąją minutę į savo vartus įmušė Oliveris Norwoodas.

„Shefield“ futbolininkai antrajame kėlinyje bandė gelbėtis ir sukūrė ne vieną pavojingą progą prie „Chelsea“ vartų, tačiau jų realizuoti nepavyko. O rungtynių pabaigoje per pridėtą teisėjo laiką pergalę Londono futbolininkams užtvirtino 92-ąją minutę Hakimo Ziyecho įvartis.

„Chelsea“ nepralaimėjo jau 14-tų] rungtynių iš eilės per kurias net 12 kartų į savo vartus nepraleido įvarčio.