Šveicarijos įspėjimas Lietuvos futbolo rinktinei – gresia panaši gėda kaip ir su Kosovu

Lietuvos futbolo rinktinė gavo aiškų signalą – vargu ar pirmasis pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybų varžovas bus pūkuotas ir mielas. Valdo Urbono komandai teks grumtis sekmadienį su galinga Šveicarijos rinktine, kuri jau per pirmąjį atrankos C grupės mačą nuo savo kelio patraukė Bulgariją net 3:1 (3:0).

Šveicarai įveikė bulgarų ekipą.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Mar 26, 2021, 1:03 AM, atnaujinta Mar 26, 2021, 9:16 AM

Šveicarai visas problemas mače su šeimininkais bulgarais išsprendė vos per šešias minutes – įmušė tris įvarčius ir buvo ramūs.

Jau 7 min. Breelas Embolo įmušė pirmąjį įvartį, po 3 minučių pasižymėjo Haris Seferovičius, o 13 min. bulgarus nokautavo Stevenas Zuberas. Po pertraukos 46 min. įvartį pelnė bulgaras Kirilas Desporovas, tačiau tai buvo viskas.

Lietuvos komanda trečiadienį sužaidė kontrolines rungtynes su mažai mūsų sirgaliams žinoma Kosovo nacionaline ekipa ir beviltiškai nusileido 0:4.

Šioje grupėje ketvirtadienį sužaidė ir Italija, su kuria lietuviai žais iškart po šveicarų. Keturis kart pasaulio čempionai įveikė Šiaurės Airiją 2:0 (2:0).

Jau 14 min. įvartį įmušė Domenico Bernardi, o 38 min. pasižymėjo Ciro Immobile.

Ketvirtadienį sėkmė lydėjo ir Angliją, kuri net 5:0 susitvarkė su San Marinu.

Ispanijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos B grupės pirmąsias rungtynes su Graikijos futbolininkais baigė netikėtomis lygiosiomis 1:1.