Anglijos „Premier“ lyga: „Everton“ ir „Crystal Palace“ lygiosios bei „West Ham“ pergalė įvarčių kupinose rungtynėse

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje Liverpulio „Everton“ namie sužaidė lygiosiomis su Londono „Crystal Palace“ komanda.

„Everton“ – „Crystal Palace“ .<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 5, 2021, 8:56 PM, atnaujinta Apr 6, 2021, 7:38 AM

Pirmajame kėlinyje „Everton“ susikūrė nemažai progų, tačiau nesugebėjo nei viena iš jų pasinaudoti.

Visgi antrojoje rungtynių šeimininkai išsiveržė į priekį, kai 57 min. Jamesas Rodriguezas pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą.

Tačiau pralaimėjimo „Crystal Palace“ pavyko išvengti. 86-ąją minutę įvartį pelnė Michy Batshuayi

„Everton“ ekipa turnyrinėje lentelėje užimą 8-ąją vietą. Pergalė šiose rungtynėse būtų Liverpulio furbolininku grąžinusi į penktąją vietą.

„Crystal Palace“ užima 12-ą poziciją.

Kitose rungtynėse išvykoje žaidusi Londono „West Ham United“ 3:2 (3:1) palaužė „Wolverhampton Wanderers“ ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė labai anksti. Jau 6-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Jesse Lingardas. Neilgai trukus Londono futbolininkai pranašumą padvigubino, po 14-ąją minutę pelnyto Pablo Fornalso įvarčio. Trečiąjį taiklų smūgį 38-ąją min. ridėjo Jarrodas Bowenas.

Visgi ketvirčiui nesibaigus „Wolverhampton“ dar spėjo atsakyti vienu įvarčiu, kai 44-ąją minutę galva taikliai smūgiavo Leanderis Denddonckeris.

Antrojoje dalyje ,,Wolves" dar bandė gelbėtis. 68-ąją minutę įvartį įmušė Fabio Silva.

Galiausiai daugiau pelnyti nepavyko ir pergalė šventė svečiai iš Londono.

„West Ham“ po pergalės turi 56 taškus ir yra ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Wolverhampton Wanderers“ ir yra 14-oje pozicijoje.