Progas švaisčiusi „Barcelona“ rungtynių pabaigoje išsigelbėjo prieš mažumoje likusią „Valladolid“

Pirmadienį buvo sužaistos dar vienos Ispanijos „Primera“ 29-ojo turo rungtynės. „Barcelona“ namuose tik rungtynių pabaigoje 1:0 palaužė „Valladolid“ ekipą.

„Barcelona“ išsigelbėjo tik rungtynių pabaigoje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2021-04-06 00:01, atnaujinta 2021-04-06 00:05

Ne vieną įvartį „Barcelona“ galėjo pelnyti kur kas anksčiau.

Šansą išsiveržti turėjo 45-ąją minutę, kai galingai smūgiavo Pedri. Vis dėlto „Valladolid“ vartininkas Jordi Masipas sugebėjo pirštų galais nukreipti kamuolį į skersinį nuo kurio jis į vartus neįkrito. Vėliau progą turėjo ir į tuščius vartus nepataikė Antoine Griezmannas.

Galiausiai 79-ąją minutę raudoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas „Valladolid“ saugas Oscara Plano.

Tuo pasinaudojusi „Barcelona“ palaužė savo priešininkus 90-ąją minutę, kai Ousmane Demebele įvartus nukreipė patogiai po kojomis nukritusį kamuolį

Po šios pergalės katalonai turi surinkę 65 taškus ir aplenkusi Madrido „Real“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Nuo pirmaujančio Madrido „Atletico“ klubo šiuo metu juos skiria tik vienas taškas.

„Barcelona“ Ispanijos lygoje nepralaimėjo jau net 19 mačų iš eilės.