„Manchester City“ namuose nusileido mažumoje likusiems „Leeds“ futbolininkams

Šeštadienį Anglijos futbolo čempionato 32-ojo turo rungtynėse lygos lyderis „Manchester City“ namuose 1:2 (0:1) nusileido ,,Leeds United" futbolininkams

Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 10, 2021, 4:41 PM, atnaujinta Apr 10, 2021, 6:22 PM

Šis pralaimėjimas nutraukė 6-ių iš eilės pergalių Mančesterio ekipos seriją.

Pirmieji išsiveržė ,,Leeds" atstovai. 40-ąją minutę įvartį į savųjų šansų neišnuodijusių šeimininkų vartus pelnė Stuartas Dallasas.

Visgi 45-ąją minutę svečiai liko mažumoje. Po pražangos prieš Gabrielį Jesusą iš aikštės buvo išvarytas Liamas Cooperis. Teisėjas iš pradžių gynėjui skyrė geltoną kortelę, tačiau po peržiūros VAR sistema buvo nuspręstą žaidėjui skirti raudonos spalvos kortelę.

,,City" tuo pasinaudojo ir rezultatą išlygino 70-ąją minutę, kai po gero Bernardo perdavimo į baudos aikštelę įvartė pelnė Ferranas Torresas.

Vis dėlto 91-ąją minutę antrą savo įvartį pelnė ir dramatišką pergalę savo ekipai iškovojo S.Dallasas.

Net ir pralaimėjusi ,,Manchester City" yra absoliuti ,,Premier" lygos lyderė ir su 75 taškais žengia pirmoje vietoje.