Lengva „Chelsea“ pergalė prieš „Crystal Palace“ leido išsilaikyti „Premier“ lygos ketvirtuke

Šeštadienį Anglijos futbolo čempionato 31-ojo turo rungtynėse Londono derbyje lengvą pergalę pasiekė „Chelsea“ ekipa. Jie svečiuose 4:1 (3:0) sutriuškino „Crystal Palace“ komandą.

Lengva „Chealsea“ pergalė.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 10, 2021, 9:23 PM, atnaujinta Apr 10, 2021, 9:29 PM

Šios rungtynės padėjo „Chelsea“ Anglijos čempionate sugrįžti į pergalių kelią bei išlikti tarp keturių stipriausių ekipų, kurios turės šansą varžyti kitų metų Čempionų lygoje.

Praėjusiose rungtynėse jie netikėtai 5:2 nusileido „West Bromwich Albion“ vienuolikei.

Svečiai išsiveržė labai anksti. Jau 8-ąją minutę Kai Havertzas pasiuntė kamuolį dešinąjį vartų kampą. O jau 10-ąją ir padidino rezultatą, kai taiklia į vartus smūgiavo Christianas Pulisicius.

Pirmojoje dalyje Thomas Tuchelio tęsė savo dominavimą, kai Kurtas Zouma galva tiksliai užbaigė Masonos Mountos perdavimą.

Antrojoje rungtynių pusėje „Crystal Palace“ visiškai nekapituliavo ir bandė sugrįžti į rungtynes, kai smūgiu galvą po skerso perdavimo 63-ąją minutę įvartį pelnė Christianas Benteke.

Vis dėlto apie sugrįžimo realizavimą pagalvoti neleido antrasis C.Pulisiciaus įvartis. Amerikietis 78-ąją minutę į tuščius vartus nukreipė sėkmingą Reece'o Jameso perdavimą.

„Chelsea“ su 54 taškais „Premier“ lygoje žengia ketvirtoje vietoje.

Tuo tarpu „Crystal Palace“ surinkę 38 taškus yra trylikti.