Čempionų lygos ketvirtfinalio drama: PSG pralaimėjo „Bayern“ ekipai, bet numušė vokiečiams karūną

Čempionų lygoje bus naujas karalius. Antradienį Paryžiuje didžiausią intrigą keliančiose ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse „Paris Saint-Germain“ (PSG) pralaimėjo titulą ginančiam Miuncheno „Bayern“ klubui 0:1 (0:1). Bendras dviejų mačų rezultatas tapo 3:3, tačiau PSG žengė į pusfinalį pagal svečiuose pelnytų įvarčių taisyklę.

Paryžiuje įvartį pelnė E.M.Choupo-Motingas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 K.Mbappe per pirmąsias rungtynes pelnė du įvarčius.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 13, 2021, 9:49 PM, atnaujinta Apr 14, 2021, 12:30 AM

„Bayern“ iškovojo pergalę po kamerūniečio Erico Maximo Choupo-Motingo įvarčio 40-ąją min., tačiau po pertraukos trokštamo antrojo įvarčio neįmušė.

Skirtingai nei prieš savaitę, PSG turėjo daugiau progų iki pertraukos. Ypač aktyvus buvo brazilas Neymaras, kuris 37-ąją min. pataikė į skersinį, o 39-ąją min. sudrebino virpstą.

Tuo metu „Bayern“ daugiau gynėsi ir pasinaudojo proga prieš pat pertrauką.

Antrajame kėlinyje vokiečiams reikėjo dar vieno įvarčio, bet šeimininkai apsigynė ir atsirevanšavo už žernai pralaimėtą Čempionų lygos finalą.

PSG galėjo išvengti pralaimėjimo, tačiau Kyliano Mbappe įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Pirmajame mače praėjusį trečiadienį Vokietijoje netikėtai 3:2 triumfavo PSG futbolininkai.

Rungtynės Vokietijos superklubui prasidėjo tragiškai – jau pirmojo kėlinio viduryje šeimininkai atsiliko 0:2 po Kyliano Mbappe (3 min.) ir Marquinhoso (28) smūgių. Abukart rezultatyvisu perdavimus atliko Neymaras.

37-ąją min. rezultatą sušvelnino Ericas Maximas Choupo-Motingas, 60-ąją min. išlygino „Bayern“ veteranas Thomas Muelleris.

Tačiau pergalę vis tiek išsivežė svečiai, kai 68-ąją min. dar sykį pasižymėjo K.Mbappe.

Buvo aišku, kad norint toliau ginti titulą bavarams nepakaks pergalės 1:0 ar 2:1. Jiems reikėjo nugalėti varžovus bent dviejų įvarčiu skirtumu arba įveikti juos itin rezultatyviame mače 4:3, 5:4.

„Bayern“ priverstas žaisti be traumą besigydančio puolėjo Roberto Lewandoowskio. Prieš rungtynes lenkas įrašė komandos draugus įkvepiantį kreipimąsi.

Praėjusį savaitgalį abi ekipos savo šalių čempionatuose pasirodė skirtingai. „Bayern“ namie nesugebėjo palaužti vidutinioko Berlyno „Union“ – 1:1. Miuncheno klubas išsaugo pirmąją vietą ir antrąją poziciją užimantį „Leipzig“ lenkia penkiais taškais. PSG svečiuose 4:1 sutriuškino „Strasbourg“ futbolininkus, tačiau „Saint-Germain“ žengia tik antras – trimis taškais atsilieka nuo „Lille“.